Jdi na obsah Jdi na menu
 

Play-Off 2011

 Play Off 2011, Stav série 1:1

sobota_final15.jpgnedele_final.jpg 

 

 

Dlouhoočekávaný, dechberoucí, emocemi nabytý a vyhrocený závěr basketbalové sezóny juniorů je tady! Během nadcházejících tří týdnů se rozhodne o účastnících Final four mistrovství České republiky pro sezónu 2010/2011. Zbylých 8 týmů se utká o pouhá 4 místa, která je mohou dostat na basketbalové výsluní. Čtyři vyrovnané dvojice soupeřů si to rozdají v play off tohoto ročníku. Chvíle, pro kterou hráči trénují, na kterou se celý rok soustředí, kvůli které sport hrají, je opět zde. Jihomoravská metropole už nebude sportovně žít jen kvůli hokejové Kometě. Brněnské mládežnické basketbalové týmy všech věkových kategorií mají letos nakročeno k nevídaným úspěchům, tito hoši budou v příštích několika týdnech či měsících bojovat o medaile pro Brno.Brněnští junioři mohou být po spackaném úvodu letošní sezóny nakonec velmi spokojeni. Po základní části se totiž usadili na konečné 5. pozici, která jim do play-off, jako soupeře přiřadila nevyzpytatelný pražský Sokol Vyšehrad. Brněnské bojovníky letošní sezóna, co se týče zdraví, nezastihla v nejlepší formě. Všechno načala již drobná zranění během přípravy, která se s mužstvem táhla po celou dobu. Obzvlášť „povedený“ byl začátek nového kalendářńího roku, kdy tréninky kvůli řádící epidemii navštěvovalo průměrně pět či šest hráčů. Přes všechny tyto nepříjemnosti se ale jihomoravští hráči dokázali přenést. Pro některé znalce až nečekaně, se dostali v závěru sezóny díky vzrůstajícím výkonům na přední příčky extraligové tabulky.
Přípravy na play-off začaly vrcholit ihned po posledním vítězném zápase základní hrací části s Plzní. „Vyšehrad je hratelnej, lepší to asi být nemohlo.“ znělo po přidělení protivníka do vyřazovacích bojů mezi hráči. Nebylo by to však letošní Brno, aby tým nepostihly nějaké ty nepříjemnosti. Tak týden před startem na téměř prázdný seznam marodů přibyl Hrabovský se zlomeninou v zápěstí a Šaňák s dalším výronem kotníku. V posledních dnech nechodily dobré zprávy ani od Václavka, ale všichni věříme, že bude na utkání v pořádku.
Konec vymlouvání, hodnocení a stěžování si. Play-off je tua náš tým je na ně připraven. Už tento víkend 2. a 3. dubna přivítá pražská Výtoň brněnské „draky“, kteří sem jedou s jednoznačným cílem – kvalitními výkony vkročit do této série, hrané na 3 vítězné zápasy. Jestli budou však někdy hráči JBC potřebovat pomoc a podporu fanoušků, tak určitě při domácích utkáních za dva týdny. Neváhejte a přijďte svůj tým podpořit na třetí a popřípadě čtvrtý zápas série, které jsou v plánu o víkendu 16. a 17.4. Všem předem děkujeme za podporu. Následující měsíc patří brněnskému basketbalu! Buďte u toho také a vychutnejte si perfektní sportovní zážitek. Předem děkuje celý tým juniorů.   

 

Zápasy:
Sokol Vyšehrad - JBC Brno 60:62
Sokol Vyšehrad - JBC Brno 82:69
JBC Brno - Sokol Vyšehrad 16.04.
JBC Brno - Sokol Vyšehrad
17.04

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

play off

(fanda, 13. 4. 2011 17:38)

I BELIVE !!!!!!!!!!!!!!