Jdi na obsah Jdi na menu
 

O nás

Jsme tým juniorů U18 a hrajeme extraligu ČR v kategorii U18 pod hlavičkou JBC Brno. Naši hráči jsou výběrem skoro z celé Moravy. Máme v týmu zkušené hráče, dokonce i reprezentanty, kteří nás v těžkých chvílích vždy zvednou, ale důležité je, že jsme TÝM! Ve stávajícím složení spolu trénujeme prvním rokem. Poprvé jsme se sešli na začátku letní přípravy před letošní sezónou a během prvních pár měsíců jsme se pomalu sehrávali. V začátcích to troškuskřípalo a kvality našeho celku se začaly projevovat až postupem času. Náš tým tvoří hráči narozeni v letech 1993, 1994 a mladší. Někteří jsou odchovanci našeho mateřského klubu – Moravské Slavie, další začínali v jiných brněnských klubech, avšak máme mezi sebou hráče z Přerova, Valašského Meziříčí, Zlína, Kroměříže, Mohelnice, Chrlic, Pozořic, Rebešovic ...a jiných neznámých přilehlých oblastí. Tato pestrost nás ovšem zdobí a dělá nás tím, čím dnes jsme.

V současné době trénujeme v hale Moravské Slavie na Vídeňské ulici v Brně pod vedením zkušeného trenéra Željka Živkoviče, který je původem z Černé Hory a přišel k nám po několikaletém působení v basketbalovém středisku ve Zlíně, odkud přivedl i naše současné hráčské opory. Manažerem Jihomoravského centra mládeže (JBC) je pan Jakub Koudelka.

V posledních sezónách má náš klub bohužel značné finanční problémy a zmítá se v problémech,které velmi narušují chod klubu i psychiku všech hráčů. My přesto doufáme a věříme, že budou tyto záležitosti co nejdříve vyřešeny bez následků, které by mohly tým rozhodit, či zničit.

Do letošní sezóny jsme vykročili s jasným cílem – probojovat se do extraligového play-off a dosáhnout zde těch nejvyšších met. K tomu, abychom to dokázali, nám můžete pomoct i Vy, fanoušci, sponzoři a přátelé. Proto Vás jménem týmu prosím, fanděte nám a pomožte nám vykročit vstříc skvělým výkonům, výsledkům a celkově ještě lepším zítřkům.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vysočina/Pardubice

(Fanda, 25. 1. 2011 11:54)

Gratuluji k vítězství a výborným výkonům v posledních zápasech proti Vysočině a Pardubicím. Všichni co nastoupili hráli skvěle. Jen tak dále.

Re: Vysočina/Pardubice

(Šíma, 30. 1. 2011 20:15)

Děkujeme za pochvaly. Doufáme, že to tak půjde i dál!

nečum !!

(Uroš Ivanović, 22. 1. 2011 0:07)

very good job my friends... I'm very glad I met you all...Greetings !! nečuuuuum !!!! :D

stránky

(Štěpka, 30. 11. 2010 16:10)

Dobrý stránky a ještě lepší komentáře:):)